Останні новини

Шановні батьки !
Нагадуємо вам про те, що під час карантину відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки. Відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Новоселицького району тимчасово обмежено пересування на вулицях дітей віком до 14 років без супроводу дорослих. У зв’язку із цим, відділ освіти Новоселицької РДА звертає особливу увагу батьків на те, що карантин — це НЕ канікули. Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, — це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційної хвороби, зокрема вірусу Covid-19. Будь ласка, обмежте перебування ваших дітей на вулицях та забезпечте їх перебування у своїх помешканнях. Обмеження пересування, обмеження комунікацій, обмеження особистих контактів здійснюється з метою зберегти життя та здоров’я ваших дітей і вас самих! Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах. Бутьте відповідальними — залишайтесь вдома!
20200316_114855
Martie e, așadar
Prima lună-n calendar
Care-anunță toată țara
C-a sosit iar primăvara!
Mărțișoarele apar-
Mici minuni aduse-n dar.
«Master clas» de confecționare a mărțișoarelor în clasele primare.

В ході проведення декади вчителів, які атестуються в закладі був проведений відкритий урок у ІІ класі з інтегрованого курсу «Я досліджую світ», який провела вчитель початкових класів Козлова Аліна Андріївна.

Pâinea este strop de soare
Adunat în bob de grâu
Zumzet molcum de tractoare
Și al ploilor pârâu…
În cadrul decadei învățătorilor, care se atestează învățătoarea Dolgaia Veronica Gheorghievna împreună cu elevii claselor primare au pregătit o sărbătoare de suflet «Pâinișoară — surioară»

Mama, Patria, limba sunt cele mai sacre cuvinte pentru fiecare om.
La 21 februarie, toată lumea sărbătorește Ziua limbii materne.În cadrul acestei sărbători în școală a fost petrecută măsura educativă «Limba — sufletul poporului» și dictarea unirii «Limba maternă a fiecărei etnii — unică și a sa»

Незабутні мандри у світ рептилій та павукоподібних, зібраних з усіх континентів.

 

Адміністрація, педагогічний колектив та учнівська спільнота вітають команду закладу, до складу якої входять:Паскар Джада, Бишка Джесіка, Скрипник Кароліна, Албу Міхаєла, Стукальська Марта, Божик Діана з перемогою (1 місце) у фінальних змаганнях з волейболу серед дівчат молодшої вікової групи освітніх закладів району та ОТГ , які відбулися 20 лютого на базі Новоселицької гімназії.

FB_IMG_1582280064737 (1)

20 лютого учні Берестянського НВК вшанували пам»ять Героїв Небесної сотні.

 

Стало доброю традицією кожного року, в лютому, проводити декаду вчителів, які атестуються, в ході якої вчителі, які атестуються демонструють свою педагогічну майстерність.

В цьому році декада розпочалася відкритим інтегрованим уроком в 1 класі, який провела вчителька початкових класів Перебиковська Кристина Володимирівна.

14 лютого в закладі проходило подвійне свято — День Святого Валентина та зустріч із випусниками-студентами різних начальних закладів нашої області.

IMG-e72e2943207dadc4b66cbcbd24f66169-V

 

 

Cu ocazia frumoaselor sărbători de iarnă, vă adresăm cele mai sincere felicitări și urări de bine. Un An Nou împlinit și plin de realizări frumoase.

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.І ось 19 грудня він завітав до учнів Берестянського НВК на свято .Святий Миколай привітав всіх зі святом і вручив подарунки всім учням школи.

Учні 5-9 класів провели флешмоб на тему: « Я маю право»

У 6-8 класі практичний психолог провела лекцію «Конвенція ООН про права дитини». Яка ознайомила учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження. Учні усвідомили, щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не
порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Також спільними зусиллями зробили плакат «Дерево прав людини», де кожен учень мав змогу на квіточці чи листочку написати про права які йому більше запам′ятались.

На виконання наказу Відділ освіти Новоселицької РДА від 14.11.2019р.№220 «Про Всеукраїнський тиждень права», та плану роботи закладу з 09 по 13 грудня 2019р. проходив Всеукраїнський тиждень права.Для учнів 7 – 8 класів була проведена зустріч за круглим столом «Вчимося жити в правовій державі». Під час спілкування діти обговорили основні статті конвенції про права дитини, а також повідомили чим їх можна доповнити.Також проявивши активність зробили плакат, кожен учень активно брав участь у роботі.

 

Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»

З 25 листопада по 10 грудня у Берестянському НВК проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.Акція «16 днів проти насилля» розпочалась зі створення інформаційного  стенду «Захисти життя – зупини насильство!».Психологом було проведено заняття з елементами тренінгу  на тему: «  Ми проти насилля» серед учнів 8-9х класів.До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями учні Переглянули відео матеріали про людей з обмежиними можливостями та про добро яке ми маємо дарувати іншим.Тренінг на тему: « Всі ми рівні» та оформлення стінгазети: «Всі ми різні, Всі ми рівні»Міжнародний день волонтера-Класними керівниками молодших класів був проведений урок на тему: «Поспішайте творити добро!»

6 грудня — День Збройних сил України

 

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. Був проведений урок-застереження «СНІД –безповоротно змінив життя», Випуск бюлетенів «СНІДу-НІ!», Акція солідарності «Червона стрічка як символ розуміння»
Тренінг на тему:»Формування в учнів толерантного ставлення до ВІЛ інфікованих»
Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Засідання МО початкових класів на тему: «Формування комунікативних умінь в учнів початкових класів у процесі навчання»

 

25 листопада уся шкільна родина святкувала День народження шкільної організації «Ізвораш»

На вихідних учні Берестянського НВК мали змогу відвідати історичні місця Закарпатської області. Побувати у таких чарівних містах як Ужгород, Хуст, Мукачево, Буковель та ін..Під час екскурсії дітей вразила краса та неповторність архітектури.Красиві,високі гори і швидкі кам’яні струмки гірських річок. Милуватися можна годинами!Сам Ужгород розташований наче в «ямі», в оточенні гір. Через це в місті свій своєрідний клімат. Тут набагато тепліше, ніж по всій Україні.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!».

 

22 листопада учні початкових класів виготовили «КОЛОСКИ ПАМ’ЯТІ» жертв Голодомору 1932-1933рр.

 

21 листопада День Гідності та Свободи. День щоб пригадати ім’я тих, хто віддав життя, здоров’я, мучився в тяжких умовах АТО, хто силою та волею боровся за Батьківщину та її незалежність, можливість жити краще.Метою заходу було: поглибити знання дітей про свою Батьківщину, про символи України, традиції українського народу, красу і неповторність рідного краю. Продовжити ознайомлення з Конституцією України розвивати увагу, уяву, мислення, словниковий запас, мовлення, а головне виховувати любов до Батьківщини, української мови, бажання примножувати кращі надбання народу.

Що таке толерантність?

Першачкам про правила дорожнього руху.

 

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.Традиційно в Берестянському НВК проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мають на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Sănătatea — comoara cea mai de preț!

 

Знайте цей балон умить
Від пожежі захистить.

Заняття у дошкільному підрозділі на тему:»Світлофор-наш друг.Кольори світлофора »

 

АПЛІКАЦІЯ «ПОЖЕЖНА МАШИНА» учнів 2-го класу.

На виконання листа Відділу освіти Новоселицької РДА від 22.10.2019 №194 та плану роботи школи з 4 по 8 листопада був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Учні 1-4их класів мали змогу переглянути відео:»6 хвилин вогню»

 

9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. З нагоди цього свята учні та педагогічний колектив Берестяського НВК взяли участь у традиційному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.Кожен учень мав можливість не лише перевірити свою грамотність, а й відчути себе частинкою Всеукраїнської акції. Школярі пишуть такі диктанти з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини.

Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.З 14 по 25 жовтня у школі проводилась осіння акція «Милосердя», присвячена Дню людини похилого віку, Всесвітньому дню боротьби з бідністю та Міжнародному Дню інваліда. Учні школи – щедрі та доброзичливі і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. Матеріальна допомога, що поступила від сімей школярів була надіслана у Новоселицьку району організацію товариства Червоного хреста .Проведення таких благодійних акцій дає молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Золота осінь

 

Веселі старти для учнів 1-4 класів.

14 жовтня, українці відзначають одразу три важливі свята, одне з найважливіших церковних свят — Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. Тому 11 жовтня напередодні цих свят вч.фізичного виховання підготував для учнів 5-9 класів спортивно-козацькі змагання.

 

День Вчителя!

27 вересня- Всесвітній День Туризму.

 

Для учнів молодших класів був проведений Олімпійський урок «Здоровим бути – зі спортом дружити». Дітей познайомили з олімпійською літературою. Для школярів провели веселі старти. Бігали, грали з м’ячем, виконували вправи на турніках.

Щоб навчити наших учнів цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі. Був проведений Єдиний Олімпійський урок. Учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу.

 

На виконання листа Відділу освіти Новоселицької РДА від 29.08.19 №01-17/567 09.09.2019 та плану роботи школи у Берестянського НВК розпочався Олімпійський тиждень.

 

Перегляд мультфільму «Правила дорожнього руху – твоя безпека»та «Твій товариш -світлофор»

 

Перегляд навчального фільму з безпеки дорожнього руху «Обов*язки пішоходів під час руху»

 

 

 

Перший урок у першому класі на тему:»Тому добре жити, хто вміє дружити.»

 

 

Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує з любов’ю.

9 -го червня відбувся випускний вечір 9-го класу. Саме в цей день наші учні попрощались з дитинством, перейшли в новий статус абітурієнтів і востаннє сказали “прощавай” своїй першій альма–матер.
🔔Ми чуємо, дзвенить дзвінок,
І ось пройшов останній наш урок.
І в це чудове, урочисте свято,
Ви чуєте вітань багато:
Спасибі вам, за те, що були з нами,
За те, що вчили нас роками,
За всю освіту, що дали, –
Людину в нас ви зберегли!
Sãrbãtoarea «Adio drag Abecedar»

21 травня учні 4-го класу писали Державну підсумкову атестацію з математики.

15 травня учні 4-го класу писали ДПА з української мови.
Вишивана Україна-це Європа
День Європи.День спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.
Всесвітній День Вишиванки.
Тиждень духовності. Віримо, що зерна Христової науки проростуть у серцях наших дітей.
З 13 по 17 травня у нашій школі проходив Тиждень духовності. Він був насичений цікавими та змістовними заходами, що мали на меті сприяти духовному зростанню наших учнів, прищеплювати їм щиру любов до Христової науки.
12.05.2019р.у Глибоцькому р-н., с.Кам’янка пройшов обласний чемпіонат з карате кіокушинкай в якому брали участь учні Берестянського НВК. Вітаємо переможців за отримання І місця учня 1-го класу Якубовича Кевіна та за ІІ місце вихованця дошкільного підрозділу Раданчука Данієла.
60671050_170330037314053_4442667514752663552_n
Mama este cea care poate lua locul oricui, însă al cărei loc nu poate fi luat de nimeni.
Мама! Найдорожче слово в світі
Де б ти не був, що б ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освіти
Ніжним серцем відданим тобі!
У Берестянському НВК пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти;
Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації — одне з пріоритетних завдань.Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі заходів.

9 Mai Caravana Teatrului Românesc pentru copiii din Nordul Bucovinei organizat de institutul Cultural Român şi Asociația Cadrelor Didactice de Etnia Română din Ucraina a ajuns la copilaşii din satul Stroeşti, raionul Noua Sulița. Au fost prezenți şi elevii din şcoala din Berestea la un spectacol care a bucurat nu numai copiii, dar şi pe toți prezenți în sală. În căutarea «Punguței cu doi bani»,împreună cu cocoşul moşul, am fost cu toții de la mic la mare.

9 травня – День з історією. Хай не зітруться з нашої пам’яті ці дні. Нехай діти дізнаються про жахи війни лише за хроніками та архівними записам.Вже давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів. Але до сих пір пам’ять турбують спогади, а на Сході України ятрить нова рана. Дорогі ветерани, з Днем Перемоги! Нехай мир, подарований вами, нові покоління гідно оцінять і висловлять всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

 

Виховна година до ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.
ПАМ’ЯТАЄМО, ЦІНУЄМО, ШАНУЄМО !!!
НІЩО НЕ ЗАБУТЕ! НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ!

 

 

З нагоди Дня пам’яті та примирення учні 1-го класу виготовили символічні червоні маки.